Sunt deja client
E-mail
 
Parola
 
Am uitat parola
Sunt client nou
Creaza Cont
×

»
Contact
Bistrita NasaudCluj-NapocaAlbaMuresSibiuBihorSalajAradHunedoaraTimis

Click pe zona pentru a vedea datele de contact

Cluj

Depozit
Str. Tractoristilor nr. 2, Cluj-Napoca, 400401
E-mail:
Telefon: 0264 417 075
Fax: 0264 419 770
Program: L-V: 08-16 ; S:08-12
 
Magazin Coramet Cluj

Magazine
 Cart. Someseni    P-ta Flora    Str. Bucuresti        Campia Turzii    Gherla
Str. Tractoristilor, nr. 2
Email: mgdepcluj@coramet.ro
Tel: 0264-417075; 0749-026748
L-V:08-16; S:08-12
  P-ta Flora f.n.
Email: flora@coramet.ro
Tel:0264-730079
0749-128021
L-V:08-18; S:08-13
  Str. Bucuresti, nr. 89
Email: bucuresti@coramet.ro
Tel: 0264-413210; 0740-133486
L-V:08-19; S:08-13
      P-ta Mihai Viteazul, nr. 1
Email: campia@coramet.ro
Tel: 0264-369211; 0749-104808
L-V:08-19; S:08-13
  Str. A. Iancu, nr. 4
Email: gherla@coramet.ro
Tel: 0264-243672; 0749-047418
L-V:08-19; S:08-13
                     
 Huedin    Dej 1    Dej 2            
Str. Horea, nr. 1
Email: huedin@coramet.ro
Tel: 0264-353016; 0749-053379
L-V:08-19; S:08-13
  Str. P. Rares, nr. 4
Email: dej@coramet.ro
Tel: 0264-221637;
0742-030544
L-V:08-18; S:08-13
  Str.E.Teodoroiu,nr.16
Email: dej2@coramet.ro
Tel: 0364730222;
0749-108965
L-V:08-18; S:08-13
           

Alba

Depozit
Str. Alexandru Ioan Cuza, nr. 36A, Alba Iulia
E-mail:
Telefon: 0258 814 551
Mobil: 0741 270 403
Fax: 0258 813 224
L-V: 08-16; S:08-12


Magazine
 Mag. A. I. Cuza    Mag. Cetate    Blaj    Aiud    Cugir    Ocna Mures

 

 
Str. A.I. Cuza, nr. 36A
Email: mgdepalba@coramet.ro
Tel: 0258-832642; 0749-664429
L-V:08-16; S:08-12
  B-dul Revolutiei nr. 24B
Email: cetate.alba@coramet.ro
Tel: 0749029998
L-V: 08-19; S: 08-13
  Str. Republicii, nr. 65
Email: blaj@coramet.ro
Tel:0358-401268
0751-114815
L-V: 08-18; S:08-13
  Str. I. Maniu, nr. 30
Email: aiud@coramet.ro
Tel:0358-405413; 0751-114803
L-V:08-17: S:08-13
  Str. Victoriei, nr. 25
Email: cugir@coramet.ro
Tel:0358-401560;
0749119720
L-V:09-17; S:08-13
  Str. N. Iorga, nr. 15
Email: ocnamures@coramet.ro
Tel: 0358-401051; 0751114801
L-V:08-18; S:08-13
   

Bistrita

Depozit
Str. Drumul Cetatii, nr. 77, Bistrita
E-mail: coramet@mail.karma.ro
Telefon: 0263 236 983
Fax: 0263 236 983
Coramet Bistrita


Magazine
 Beclean    Rodna                
Str. 1 Decembrie 1918 nr.16
E-mail: office@corametbistrita.ro
E-mail: coramet@mail.karmanet.ro
Mobil: 0745-666672
  Rodna nr.1476
E-mail: office@corametbistrita.ro
E-mail: coramet@mail.karmanet.ro
Mobil: 0748-117466
               

Hunedoara

Depozit
Calea Zarandului, nr 20, Deva
E-mail:
Telefon: 0254-234 835
Mobil: 0744-610 683

Magazine
 Zarandului    Calan    Lupeni    Hunedoara    Orastie    Petrila
Str. Zarandului, nr. 20
Email: mgdepdeva@coramet.ro
Tel: 0254-234835; 0749-107568
L-V:08-16; S:08-12
  Str. Independentei, nr. 16
Email: calan@coramet.ro
Tel: 0254-732916; 0749-020962
L-V:08-18; S:08-13
  Str. Crinilor, nr. 42
Email: lupeni@coramet.ro
Tel: 0354-884665; 0762-545466
L-V:08-18; S:08-13
  B-dul Dacia, nr. 39
Email: hunedoara@coramet.ro
Tel: 0354-882196; 0751-114814
L-V:08-18; S:08-13
  Str. Unirii, f.n.
Email: orastie@coramet.ro
Tel: 0354-119567; 0751-188846
L-V:08-18; S:08-13
  Str. Republicii, nr. 31
Email: petrila@coramet.ro
Tel: 0354-111845; 0722-339043
L-V:08-18; S:08-13
                     
 Vulcan    Simeria    Hateg    Otelu Rosu        
B-dul M. Viteazu, nr. 81
Email: vulcan@coramet.ro
Tel: 0354-884233;
0749-034078
L-V:08-18; S:08-13
  Str. 1 Decembrie 6 parter
Email: simeria@coramet.ro
Tel: 0751-132923
L-V:08-18; S:08-13
  Str. Aurel Vlaicu, nr. 2
Email: hateg@coramet.ro
Tel: 0749-147714
L-V:08-18; S:08-13
  Str. 22 Decembrie 1989, bl. 4
Email: otelu.rosu@coramet.ro
Tel: 0727-371616
L-V:08-18; S:08-13
       

Bihor

Depozit
Str. Ogorului, nr. 37/C, Oradea
E-mail: 
Telefon: 0259424662
Mobil: 0745-204 285
Magazin Coramet Oradea



 
Magazine
 Ogorului    Sovata    Mihai Viteazul            
  
 Salonta             
Str. Ogorului, nr. 37C
Email: mgdeporadea@coramet.ro
Tel: 0359-412676; 0749-124965
L-V: 08-16; S:08-12
  Str. Sovata, nr. 48
Email: sovata@coramet.ro
Tel: 0259-267167; 0749-045013
L-V: 08-18; S:08-13
  Str. Mihai Viteazul, nr 2
Email: mviteazu@coramet.ro
Tel: 0359-195525; 0749-664421
L-V: 08-18; S:08-13
  Str. Aradului, nr 1
Email: salonta@coramet.ro
Tel: 0359-190890; 0754-566616
L-V: 08-18; S:08-13
       

Salaj

 

Magazine
 Jibou    Simleul Silvaniei    Zalau                  Gospodarul       Jibou II      
Str. 1 Mai, nr. 17
Email: jibou@coramet.ro
Tel: 0360-404407; 0751-188852
L-V: 08-17; S:08-13
  Str. A. Iancu, f.n
Email: simleu@coramet.ro
Tel: 0360-406466; 0749-097173
L-V: 08-18; S:08-13
  Str.Gheorghe Doja, bl.38D
Email: zalau@coramet.ro
Tel: 0751-194133
L-V: 08-18; S:08-13
  B-dul M. Viteazu, bl. D4
Email: zalau2@coramet.ro
Tel:  0260-612797; 0751-194135
L-V: 08-18; S:08-13
Str. 1 Mai nr.16      


Formular de contact

Nume:
 
E-mail:
   
Telefon:
Mesaj:
 
Introduceti codul din imagine:


Newsletter
Inregistreaza-te la newsletter pentru a fi la curent cu noutatile
 
   
  • Alti
  • Akzo Nobel
  • Alchim
  • AMG Auto
  • Azur
  • Bico
  • Carbochim
  • Cemont
  • Cesal
  • Colortek
  • Cosmos Lac
  • CP-Italia
  • Deve
  • Elton
  • Feroneria
  • Hanno
  • Harris
  • Henkel
  • Hexa
  • Hier Ist
  • Hirsch
  • Holchim
  • Hypercom
  • Inchem
  • Klingspor
  • Kraft
  • Kynita
  • Mandy
  • Megachim
  • Perind
  • SAF-FRO
  • Sprint
  • T-Class
  • Vadova
  • Westall